Meblon - Meble Rzeszów

601 468 185

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja Przypomnij hasło

PLN

Łączna wartość produktów
w koszyku:

0.00

Aranżacja wnętrz

Celem aranżacji wnętrz jest stworzenie funkcjonalnej, przyjaznej przestrzeni, w której osoba mieszkająca będzie czuć się najlepiej. Proces ten składa się z wielu elementów: doboru odpowiednich mebli, dodatków i kolorystyki. Wszystkie elementy powinny tworzyć spójny, zgodny z gustem i charakterem Klienta styl. Ważny jest nie tylko wybór, ale też odpowiednie ustawienie wszystkich mebli i dodatków.

Marka MEBLON działa na rynku meblowym już od 1988 roku. Salon sprzedażowy mieści się w Nowej Wsi, niedaleko Rzeszowa. Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu sprzedaży, projektowania, produkcji oraz montażu wysokiej jakości mebli. Meblon daje także możliwość skorzystania z pomocy wykwalifikowanych doradców. Doświadczona kadra pracownicza pomoże Państwu w wyborze odpowiednich mebli. Zajmie się także ich aranżacją we wnętrzu.

Odpowiednie dobranie sofy czy narożnika ma ogromne znaczenie w wyglądzie i funkcjonalności salonu. Nasi specjaliści pomogą Państwu zaaranżować jeden z gotowych produktów, dostępnych w naszej ofercie, lub znajdą miejsce dla mebli przygotowanych na zamówienie. Pomoże im w tym dokładny pomiar pomieszczenia, którym nasza firma zajmie się jeszcze przed rozpoczęciem procesu projektowania i produkcji.

Kompleksowy charakter świadczonych przez nas usług sprawi, że zaproponowane przez nas rozwiązania spełnią Państwa wszelkie oczekiwania.

Aranżacja gotowego produktu jest równie istotna co jego wyprodukowanie. Sofa przeznaczona do salonu powinna być w miejscu, w którym spełni wszystkie swoje funkcje, a jednocześnie nie zaburzy panującej we wnętrzu równowagi. Jej położenie jest niezwykle ważne, ponieważ to przecież ona jest najważniejszym elementem każdego pokoju dziennego. Nasi specjaliści pomogą znaleźć miejsce dla każdego produktu. Nie istotne czy jest to narożnik, czy zestaw krzeseł. Zależy nam, by nasze produkty spełniały wszystkie obiecane funkcje, zachwycając przy tym zarówno domowników, jak i gości.

Chcemy pomóc stworzyć Państwu rodzinną i zachęcającą do spotkań z najbliższymi przestrzeń.

Wierzymy, że rozwój firmy opiera się na spełnianiu potrzeb Klientów. Chcemy sprawić, by nasze meble stanowiły integralną i nieodłączną część Państwa domów i mieszkań. Wszystkie produkty znajdujące się w naszym asortymencie stworzone zostały tak, by służyć Państwu, jak najdłużej. Dbamy o solidne wykonanie i staranne wykończenie każdego z nich. Kładziemy ogromny nacisk na szczegóły.

Nieustannie poszerzamy ofertę, ciągle doskonalimy się zarówno w projektowaniu oraz w produkcji, jak i w aranżacji wnętrz.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej oraz odwiedzenia naszego sklepu w Nowej Wsi. Kompleksowy charakter świadczonych przez nas usług sprawi, że wszystkie sprawy związane z umeblowaniem domu rozwiążą Państwo w jednym miejscu. Zapewniamy pomoc na każdym etapie drogi do pięknego, komfortowego i funkcjonalnego domu i mieszkania.

Szeroki wybór modeli, materiałów oraz akcesoriów z pewnością sprawi, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie.

Newsletter