Meblon - Meble Rzeszów

601 468 185

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja Przypomnij hasło

PLN

Łączna wartość produktów
w koszyku:

0.00

Komody

Komoda powinna pasować do wielkości wnętrza oraz stylu mieszkania. Jest to mebel z tradycjami, którego początki sięgają wstecz aż do siedemnastowiecznej Francji. Co prawda komody wyglądały wtedy zupełnie odmiennie od współczesnych mebli, jednakże posiadały podstawowe elementy, czyli szuflady. Ponadto były doskonale wyeksponowane, a do tego pełniły funkcję nadaną im przez twórcę. Komoda jest meblem, który pokochali niemal wszyscy — może stać praktycznie w każdym pomieszczeniu naszego domu, ponieważ nikt nie wyobraża sobie bez niej codziennego funkcjonowania.

W ofercie naszego salonu meblowego w Nowej Wsi k. Rzeszowa znajdą Państwo komody niewielkie gabarytowo, jednakże bardzo pojemne — z szufladami, drzwiczkami, a nawet z otwartymi półkami. Zarówno w małej, jak i większej przestrzeni zagospodarują Państwo każdą wnękę. Istnieje możliwość zamówienia komody na wymiar — profesjonaliści pracujący w naszej firmie zmierzą dokładnie pomieszczenie, a następnie wykonają indywidualny projekt. Projektanci nie tylko wysłuchają Państwa zleceń oraz uwag, ale również udzielą kilku wskazówek aranżacyjnych, tak aby stworzyć przepiękną stylizację. Cały nasz asortyment mebli, w szczególności modeli komody utrzymany jest w różnorodnych stylach, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Mebel sprawdza się perfekcyjnie w salonie, przedpokoju, łazience, sypialni, a nawet dziecięcym pokoju. Funkcja komody zależna jest od miejsca, w którym ją ustawimy oraz tego, co chcemy w niej przechowywać. Kształt komody, jej proporcje oraz wyposażenie, sposób wykończenia i zdobnictwa zależy przede wszystkim od tego, czy mebel ma nam służyć przede wszystkim do przechowywania rzeczy, czy do podniesienia poziomu estetyki wnętrza. To między innymi te dwa elementy decydują o tym, jaką komodę najlepiej wybrać do przestrzeni salonu.

Równie istotnym elementem wyboru komody jest materiał, z jakiego ją wykonano. Współcześnie wykonujemy komody z wysokiej jakości surowców, takich jak: płyty MDF, lite drewno, szkło czy płyta wiórowa. Szeroka paleta kolorów oraz wzornictwa komody sprawia, że mają Państwo możliwość wyboru komody w różnorodnych stylach i przedziałach cenowych.

Wybierając komodę, warto zwrócić uwagę na ilość szuflad, ponieważ to od ich ilości i wielkości zależy czy będziemy w stanie przechowywać w nich wiele bibelotów. Ponadto należy zwrócić uwagę czy są one wyposażone w odpowiednie prowadnice i zawiasy.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która dostępna jest zarówno na stronie internetowej, jak i do odwiedzenia salonu znajdującego się w Nowej Wsi, niedaleko Rzeszowa, gdzie będą mieli Państwo możliwość obejrzenia nowych produktów. Nasza firma Meblon funkcjonuje na rynku meblowym od ponad 20 lat, ciągle doskonaląc swoje umiejętności w zakresie projektowania, produkcji, aranżacji oraz montażu. Odpowiednio dobrane oraz solidnie wyprodukowane meble z pewnością będą codziennie zachwycać domowników i gości.

Newsletter