Meblon - Meble Rzeszów

601 468 185

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja Przypomnij hasło

PLN

Łączna wartość produktów
w koszyku:

0.00

Stoły

Firma Meblon działa na rynku meblowym już do 1988 roku i od początku swojej działalności dokłada wszelkich starań, aby dostarczać swoim klientom najwyższej jakości asortyment. Stoły i inne meble, które opuszczają zakład produkcyjny usytuowany w Nowej Wsi, koło Rzeszowa wykonane są z doskonałych materiałów o niezwykle starannym wykończeniu.

Wybór stołu do przestrzeni salonu, kuchni i jadalni to niezwykle trudne zadanie, ponieważ stół to niejako serce wymienionych wnętrz. Dlatego jego wybór powinien być wnikliwie przemyślany. Stół do kuchni, jadalni czy salonu powinien być niezwykle komfortowy, a zarazem dopasowany do stylu, w jakim wykonane jest mieszkanie oraz do wielkości wybranego przez nas pomieszczenia. Nieograniczone możliwości wyboru zdobędą Państwo, gdy wnętrze będzie miało pokaźny metraż. Jednakże, gdy jadalni nie jest zbyt przestronna, lepiej zdecydować się na mniejszy stół z okrągłym blatem, ponieważ nie tylko nie zajmie dużo miejsca, ale również będzie bardziej wygodny.

Stół to element wyposażenia, który ma znaczenie kulturowe — nie tylko służy spożywaniu wspólnych posiłków, ale przede wszystkim spaja życie rodzinne w wielu domach. Przed wybraniem odpowiedniego stołu rodzinnego należy zadać sobie kilka istotnych pytań, m.in.: jak dobrać wielkość stołu do wnętrza i jak go dobrze zaaranżować? Duża przestrzeń nie będzie ograniczała nas przy wyborze kształtu stołu — można pozwolić sobie jednakowo na stół okrągły, kwadratowy czy podłużny. W jadalniach o kwadratowym kształcie lub mniejszym metrażu odpowiednie będą stoły okrągłe, które zaoszczędzą trochę miejsca i pozwolą na dogodne ustawienie krzeseł i możliwość ich odsuwania. Stół w salonie, nawet jeśli służy rodzinie na co dzień, to jednak jest stołem „odświętnym” - ma być ozdobą pomieszczenia, wyjątkowym elementem wyposażenia. Aby zaistniał w pełnej krasie, powinien być wolnostojący, a nie przystawiony jednym bokiem do ściany. Jako że nasza firma świadczy usługi z zakresu projektowania, produkcji oraz montażu mebli, w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących wyboru stołu zachęcamy do skorzystania z fachowego doradztwa. Produkowane przez nas meble są niezwykle solidne, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i surowców. Zachęcamy do wybrania usługi wykonania mebli na wymiar, ponieważ miejsce na stół powinno być zaplanowane tak, aby można było wygodnie odsunąć krzesła — najlepiej jeśli będzie to stół, którego nie trzeba będzie za każdym razem rozstawiać.

We współczesnym wzornictwie stołów uderza nie tylko finezja, ale również prostota formy, pomimo tego, że nadal swoją popularność mają klasyczne wzory stołów. Chłodne materiały, np.: szkło, stal czy aluminium coraz częściej łączone są z ciepłym drewnem. Cały asortyment utrzymany jest w różnorodnych stylach, tak by każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i swojego domu. 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szeroki wybór mebli, akcesoriów oraz potrzebnych materiałów sprawi, że zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie. Odpowiednio dobrany stół do salonu, jadalni oraz kuchni będzie zachwycał domowników, oraz gości przez długie lata użytkowania — ponadto zapewni komfort podczas spożywania posiłków i rozmów we wspólnym, rodzinnym gronie.

Newsletter