Meblon - Meble Rzeszów

601 468 185

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja Przypomnij hasło

PLN

Łączna wartość produktów
w koszyku:

0.00

Szafy i garderoby

Dobrze zaprojektowana garderoba może w znacznym stopniu poprawić jakość naszego codziennego życia. Najwygodniejsze są szafy i garderoby dobrane indywidualnie do naszych potrzeb. Przemyślane, solidnie wykonane meble pomogą utrzymać porządek w naszym mieszkaniu oraz nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. W garderobie najważniejsza jest funkcjonalność. Ważne, by mebel pomieścił wszystkie nasze ubrania, buty i drobiazgi, ułatwił przechowywanie rzeczy i pasował do pozostałych elementów i części naszego wyposażenia.
Firma Meblon świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania, sprzedaży, produkcji oraz montażu. Na rynku meblowym działa nieprzerwanie od 1988 roku. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pracownicza umożliwiają nam tworzenie solidnych i stylowych mebli, które będą służyć Państwu przez wiele lat. Jesteśmy firmą kładąca nacisk na drobiazgi i staranne wykończenie każdego produktu. Do produkcji szaf na wymiar używamy tylko najwyższej jakości surowców i materiałów. Służymy pomocą w razie jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących wyboru odpowiedniego modelu. W naszej ofercie znajdą Państwo meble do kuchni, sypialni, salonu oraz łazienki.
Najlepsze meble to te, stworzone według indywidualnych potrzeb i preferencji każdego klienta. Nie inaczej jest w przypadku szafy i garderoby. Jej wielkość i pojemność powinny być uzależnione zarówno od wielkości pomieszczenia, jakim dysponujemy, jak i od ilości posiadanych przez nas rzeczy. Nasza firma zajmuje się sprzedażą mebli gotowych oraz ich produkcją na zamówienie. Skorzystanie z naszej oferty szafy na wymiar dla klientów z Rzeszowa i okolic niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Niewątpliwie największą zaletą takiego rozwiązania, jest możliwość podjęcia każdej, nawet najdrobniejszej decyzji dotyczącej budowy oraz wyglądu garderoby. Chcemy więcej miejsca na wiszące koszule? A może potrzebujemy pojemnych półek, na których moglibyśmy ułożyć wszystkie nasze ubrania? Stworzenie szafy na zamówienie pozwala na dopasowanie projektu do potrzeb konkretnego klienta. Proces ten rozpoczyna się od wykonania dokładnych pomiarów pomieszczenia, które zostanie zagospodarowane. Następnie wykonany zostaje projekt. Po jego zaakceptowaniu rozpoczynamy proces produkcyjny. Gotowa szafa trafia prosto pod wskazany przez Państwa adres. Nasza firma świadczy także profesjonalne usługi montażowe.
Ta kompleksowa oferta umożliwia nam bycie z Państwem na każdym etapie drogi do pięknego i komfortowego domu, wypełnionego najwyższej jakości meblami.
Nasza firma nie przestaje się rozwijać. Nieustannie ulepszamy swoje umiejętności i poszerzamy dostępny asortyment. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Naszym celem jest tworzenie mebli spełniających wszystkie oczekiwania. Projektujemy garderoby i szafy na wymiar utrzymane w różnych stylach, dostępne w wielu kolorach i rozmiarach. Chcemy, by każdy klient mógł tutaj znaleźć coś dla siebie.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całą naszą ofertą oraz do odwiedzin naszego salonu, znajdującego się w Nowej Wsi niedaleko Rzeszowa. To właśnie tam mogą Państwo obejrzeć nasz asortyment oraz skorzystać z naszych usług doradczych i projektowych.

Newsletter