Meblon - Meble Rzeszów

601 468 185

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja Przypomnij hasło

PLN

Łączna wartość produktów
w koszyku:

0.00

AGD

Oferujemy sprzęt AGD od wiodących producentów. W naszym asortymencie znajduje się wszystko co niezbędne do urządzenia funkcjonalnej i pięknej kuchni. Jesteśmy Studiem Patronackim Firmy SAMSUNG.

Jeżeli poszukujesz do swojej kuchni nowoczesnej płyty indukcyjnej, pojemnej lodówki, albo wygodnego w obsłudze piekarnika, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Nasz asortyment to sprzęt AGD, dzięki któremu codzienne przygotowanie posiłków będzie prawdziwą przyjemnością. W piekarniku upieczesz smaczną pieczeń, a na płycie indukcyjnej przyrządzisz najlepszą zupę.

 

Sprzęt AGD oferowany przez MEBLON to urządzenia, które wyposażone zostały w najnowsze rozwiązania technologiczne oraz funkcje, które znacząco usprawniają gotowanie i sprawiają, że jest ono komfortowe. Z nami codzienne przyrządzanie potraw nie będzie już tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim frajdą.

Posiadamy asortyment sprawdzonych marek, który dedykowany jest specjalnie dla nas. Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży, gdzie doświadczeni handlowcy dobiorą dla Państwa ten idealny sprzęt oraz udzielą wyczerpujących informacji o każdym urządzeniu. Nasi doradcy dostosują rozwiązania pod każde indywidualne zamówienie.

Newsletter